Başarı Hikayeleri

Home » Başarı Hikayeleri
Fortibase Başarısının Hikayesi
Başarımızın iz düşümü çalıştığımız kuruluşların başarı hikayelerinde dile geliyor.

Fortibase görüntü tanıma, iş uygulamaları ve otomasyon alanlarında kaliteli ve topluma yarar sağlayacak yeni sistem ve çözümler üretmektedir. Görüntü Tanıma Teknolojileri Ar&Ge ve üretimi konusunda Türkiye’nin önde gelen firmalarından Fortibase, iş uygulamaları ve otomasyon alanında yenilikçi çözümleri ile müşterilerine hizmet sağlmaktadır.

Sadece yeni ürün üretmenin tek başına bir değer yaratmayacağı bilinciyle uzman ekip kadrosu, satış sonrası destek hizmetleri, yerinde servis, proje öncesi ve sonrası danışmanlık ve ürün garanti sistemiyle “sürdürülebilir kalite” standartlarını her projede titizlikle uygulamaktadır.

Etik ve profesyonel değerlere bağlı, kalite ve müşteri memnuniyetini esas alan duruş ve hizmetleri Fortibase’e Türkiye’nin en büyük özel firmaları, kamu kurumları, askeri ve emniyet güçleri, endüstri devleri, kurumsal dünya firmaları, hastaneler, üniversiteler, ulaştırma birimleri, özel ve ticari otoparklar, belediyeler ve ülke güvenliğini artırmaya yönelik büyük projelerde tercih edilen tek firma olma gururunu yaşatmaktadır.