Biz Kimiz?

Home » Fortibase Hakkında » Biz Kimiz?
Bizi daha yakından tanıyın.

Türkiye’nin en seçkin eğitim kurumlarından seçilen aktif, yenilikçi, yaratıcı, zeki ve profesyonel ekibi Fortibase’in başarısının en önemli anahtarıdır.

Fortibase, işletmelere yönelik iş yönetim yazılımları ve endüstriyel otomasyon sistemleri üretmektedir. Görüntü tanıma uygulamaları ile Ar&Ge konusunda Türkiye’nin önde gelen %100 Türk sermayeli şirketlerinden biridir.

İş Yönetim Uygulamaları
Fortibase iş yönetim uygulamaları geliştirirken müşterilerine en yüksek faydayı sağlayacak güncel teknoloji ve mimarileri takip etmektedir. Yazılım teknolojileri gibi kısa sürede sürekli değişen ve gelişen bir alanda müşterilerinin rekabet gücünün güncel kalmaya bağlı olduğu bilinciyle hareket etmektedir.

Görüntü Tanıma

Görüntü Tanıma Sektörü’ne Platasis Plaka Tanıma Sistemi ile giriş yapan Fortibase, Türkiye’nin emniyet güçleri, askeri tesisleri ve binlerce çalışanı olan çok uluslu şirketleri tarafından en çok tercih edilen görüntü tanıma markası olma gururunu yaşamaktadır.

Fortibase, görüntü tanıma alanındaki Ar&Ge çalışmaları ve başarılarıyla yurt dışındaki magazin ve dergilerde adından söz ettiren Fortibase, %100 Türk sermayesi ve Türk mühendislerinin çalışmalarıyla profesyonel çalışan kurumların projelerine başarı katmaya devam etmektedir.

Amacı daima kaliteli ve topluma fayda sağlayan sistem ve çözümler üretmek olan Fortibase, satış/hizmet sonrasında müşterilerine sağladığı destekler ile de küresel müşteri memnuniyeti kavramının Türkiye’deki uygulayıcılarındandır.