Misyon ve Vizyon

Home » Fortibase Hakkında » Misyon ve Vizyon

Değerlerimiz

Misyonumuz
Kaynakların en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlayacak uygulamalar geliştirmek ve insanlığa fayda sağlamak için makinelere görme yeteneği kazandırmak.

Vizyonumuz
Sunduğumuz hizmetlerle iş ve özel hayata fayda ve kolaylık sağlayarak “inovasyon”, “kalite” ve “ileri teknoloji” kavramlarının faaliyet gösterdiğimiz ülkelerdeki en başarılı temsilcilerinden olmaktır.

Müşteri Memnuniyeti
Fortibase, tüm yazılımlarının üretim, geliştirme ve destek faaliyetlerinde müşteri verimliliği ve memnuniyetini ile toplum faydalarını ilke edinmiştir.

Müşteriyle İşbirliği
Fortibase, sunduğu proje ve hizmetlerde her zaman bir adım ilerisini başarmak için müşterileriyle işbirliği içindedir. Bu yöntem ile Fortibase, müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini ürettiği proje ve hizmetlere entegre edip istenilen düzeyde ve farklılıkta bir yelpaze oluşturmaktadır.
teammates
Çalışan Memnuniyeti
Firmamızın en değerli varlığı çalışanlarımızdır. Başarımızın anahtarı çalışanlarımızın huzurlu ve mutlu olmasından geçmektedir. Tüm enerjimizi sürdürülebilir ilerleme, çalışan memnuniyeti ve müşteri memnuyeti sürekli döngüsünü korumak için harcıyoruz.
Destek Ağı
Fortibase, tüm ürün ve hizmetlerinin beraberinde müşterilerine alanlarında uzmanlaşmış kadrosunun desteğini sunmaktadır. Fortibase ürün ve hizmetlerinden faydalanan her müşteri / her kullanıcı, her zaman kendisi için çalışan birilerinin olmasının verdiği rahatlıkla ve huzurla yürütür.