Nasıl Çalışırız?

Home » Fortibase Hakkında » Nasıl Çalışırız?
Sizi anlayan, profesyonel bir yaklaşım

Daima müşteriyi odak noktası alan, müşteriyi anlamaya ve ihtiyaçlarına en uygun çözümü, en uygun yollarla üreten profesyonel bir iş yapma sistemi.

Görüntü tanıma uygulamaları ve Ar&Ge konusunda önde gelen bir Türk markası olarak disiplin, dürüstlük, ciddiyet, zamanlama ve iş kalitesi Fortibase’in en önemli değerleridir.

Projeler

İlk randevu aşamasından proje veya kurulumun hayata geçmesine kadar olan her süreç Fortibase Proje Ekibi tarafından tasarlanarak size profesyonel bir mühendislik çalışması olarak sunulur.

Her biri alanında uzman mühendis ve teknisyen kadromuz analiz aşamasında sizi dinleyerek ihtiyaçlarınızın neler olduğunu tespit eder. Kurum/firmanızın mevcut işleyiş ve önceliklerine göre size en uygun çözüm hakkında karara varılır. Projeye hazırlık döneminde karar verilen çözümün uygulanış şekli, teknik uygulama taslakları, kurum/firmanızdan katılım göstermesi gereken kişilerin belirlenmesi, zaman takvimi, maliyet analizi, uygulama şartları ve daha birçok detay hakkında sizin için bir çalışma yapılarak görüşünüze sunulur. Onayınızla birlikte işe başlanır ve projenin her aşamasında firmanızdaki proje yöneticinize rapor gönderilir. İşin bitmesiyle birlikte son kontroller ve test denemeleri yapılarak son raporumuzun tarafınıza ulaşmasıyla işin teslimi yapılır.

Proje Ekibi projenin hayata geçmesinden itibaren belirli aralıklarla size sunduğumuz Fortibase ürün/çözümünün işleyişini takip ve kontrol eder.

Fortibase, Türkiye’nin dört bir yanında yaygın olarak kullanılan İş Yönetim Yazılımları, Plaka Tanıma Sistemi ve Görüntü Tanıma ürünleriyle verimliliği artıracak çözümler sunmaktadır. Uzman ekibi, iş disiplini ve çalışma kalitesiyle işine önem veren profesyonellerin tercihi olmaya gururla devam etmektedir.