FortiBusiness

Home » Platformlar » FortiBusiness

FortiBusiness İş Uygulamaları Platformu

FortiBusiness, iş uygulaması alanında kullanılacak yazılımlara güçlü bir altyapı sağlaması için geliştirilmiş bir platformdur. 2002 yılından itibaren geliştirilmektedir. Endüstriyel ve ticari alanda kullanılan yazılımlarda kullanılmaktadır. Diğer Fortibase platformlarının özelliklerinin üzerine bir çok özellik katar.

FortiBusiness, iş uygulaması alanında kullanılacak yazılımlara güçlü bir altyapı sağlaması için geliştirilmiş bir platformdur. Fortibase tarafından 2002 yılından itibaren geliştirilmektedir. Endüstriyel ve ticari alanda kullanılan yazılımlarda kullanılmaktadır. Diğer Fortibase platformlarının özelliklerinin üzerine bir çok özellik katar. Bu özellikler Fortibase çözümlerini kullananlara denetim kolaylığı, verimlilik ve kar artışı gibi faydalar sağlar.

FortiBusiness, anahtar teslimi çözümlere iş uygulamalarının gerektirdiği özellikleri sağlamak için Fortibase tarafından 2002 yılından itibaren geliştirilmektedir. İş uygulamalarında kullanılan ortak mimariyi ve kod tabanını birleştiren bir platformdur. Masaüstü uygulamalarında C++ kullanılarak, web tabanlı uygulamalarda ise yorumlanan modern diller kullanılarak geliştirilmiştir.

FortiBusiness, bir platform olarak yazılımlara iş uygulaması özellikleri eklemek ve diğer Fortibase Platformlarının özelliklerinin iş uygulamlarında kullanılabilir olmasını sağlamak için geliştirilmiştir. Platform, görüntü tanıma, endüstriyel otomasyon gibi uygulamalarda temel ve gelişmiş raporlama, bilgilendirme gibi hizmetler sağlar. Bu hizmetleri FortiWeb platformu ile birlikte kullanıldığında Internet ve Intranet tabanlı uygulamalar olarak da çalışır. FortiIO platformu ile beraber yazar kasa, etiketleme, barkod, kablosuz depo yönetimi vb. bir çok alanda kullanılabilir.

Adapte olabilen bir platform olan FortiBusiness, iş dünyasındaki sürekli değişen şartlara ve yoğun rekabet ortamının gerektirdiği esnekliğe sahiptir. Adapte olabilmesi sayesinde ileride oluşabilecek ihtiyaçlarınıza yönelik olarak ölçeklenebilir. Bir çok üreticinin ticari ve açık kaynak kodlu veri tabanı ile çalışabilen FortiBusiness, aynı zamanda çoklu veri tabanları arasında senkronize olabilme özelliğine de sahiptir. İş uygulamalarında gerekli olan yüksek hız ve yüksek verim göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

FortiBusiness size bir çok avantaj sağlar. Mevcut görüntü tanıma ve otomasyon uygulamalarınızdan yüksek kaliteli ve istediğiniz detayda raporlama yapar. Aynı zamanda tüm resmi görmenizi sağlayarak iş süreçleri üzerindeki kontrolünüzü artırır ve daha yüksek verimlilik sağlar ve verimliliğin artması giderlerinizi azaltmanızı destekler.

Sonuç olarak Fortibase tarafından anahtar teslimi çözümler sağlamak ve iş süreçlerinde verimliliği artırmak için geliştirilmiş olan FortiBusiness platformu bir çok faydalı hizmet sunar. Bu hizmetler mevcut uygulamaların güçlü birer araca dönüşmesi için önemli roller üstlenir. Görüntü tanıma uygulamlarının sağladığı hız ve verimlilik artışı FortiBusiness ile birleştiğinde sağlanan fayda maksimum seviyeye ulaşır.