FortiReport

Home » Platformlar » FortiReport

FortiReport Raporlama Sistemleri Platformu

FortiReport, FortiBusiness platformuna raporlama desteği sağlamak için geliştirilmiş bir platformdur. 2002 yılından itibaren geliştirilmektedir. Endüstriyel ve ticari alanda kullanılan yazılımlarda kullanılmaktadır.

FortiReport, FortiBusiness platformuna raporlama desteği sağlamak için geliştirilmiş bir platformdur. Fortibase tarafından 2002 yılından itibaren geliştirilmektedir. Endüstriyel ve ticari alanda kullanılan yazılımlarda kullanılmaktadır. Bu özellikler Fortibase çözümlerini kullananlara denetim kolaylığı, verimlilik ve kar artışı gibi faydalar sağlar.

FortiReport, her türlü raporlama ihtiyacını karşılamak için Fortibase tarafından 2002 yılından itibaren geliştirilmektedir. Raporlama için kullanılan kodları bir araya getiren ortak mimari platformudur. Masaüstü uygulamalarında C++ kullanılarak, web tabanlı uygulamalarda ise yorumlanan modern diller kullanılarak geliştirilmiştir.

FortiReport adapte olabilen ve hem masaüstü hem de web tabanlı ortamlarda kullanılabilen gelişmiş bir platformdur. Mevcut olan ve gelecekte oluşacak ihtiyaçlarınıza cevap vermek için optimize edilmiştir. Bir çok üreticinin ticari ve açık kaynak kodlu veri tabanı ile çalışabilen FortiReport, FortiBusiness platformu ile birlikte kullanıldığında aynı zamanda çoklu veri tabanları arasında senkronize olabilme özelliğine de sahiptir.

FortiReport anında raporlama ile çok büyük faydalar sağlar. Raporlarınız gerçek zamanlı olarak üretildiği için mevcut durumu en iyi şekilde analiz edebilir ve doğru kararları verebilirsiniz. Yönetim işleriniz kolaylaşır. FortiReport denetlemelerinizi kolaylaştırır ve toplam veriminizi artırır.

Sonuç olarak FortiReport Fortibase tarafından anahtar teslimi çözümler sağlamak ve güvenilir raporlama ile verimliliği artırmak için geliştirilmiş bir platformdur. FortiBusiness ile birlikte kullanılarak analiz, karar destek adımlarında başarı sağlar.