FortiVision

Home » Platformlar » FortiVision

FortiVision Görüntü Tanıma Platformu

FortiVision, görüntü tanıma uygulamaları geliştirme platformudur. Fortibase tarafından hazırlanmıştır ve görüntü tanıma uygulamaları için standart bir altyapı oluşturmaktadır. Tüm Fortibase görüntü tanıma yazılımı ve uygulamalarında kullanılmak amacıyla üretilmiştir.

FortiVision, görüntü tanıma uygulamaları geliştirme platformudur. Fortibase tarafından hazırlanmıştır ve görüntü tanıma uygulamaları için standart bir altyapı oluşturmaktadır. Tüm Fortibase görüntü tanıma yazılımı ve uygulamalarında kullanılmak amacıyla üretilmiştir. Yoğun performans gerektiren uygulamalara yönelik, ölçeklenebilir ve hızlı olması en önemli özellikleridir. Bu özellikleri Fortibase çözümlerini kullananlara maliyet düşüşü, yenilenmeye uygunluk ve daha kısa proje süreleri gibi avantajlar sağlar.

FortiVision, görüntü tanıma uygulamaları için gerekli ortak özellikleri tek bir kod tabanında birleştirmek için geliştirimiş bir platformdur. Görüntü tanıma uygulamaları için üzerinde yükselebileceği bir temel oluşturur. FortiVision platformu C++ ve assembly (makina dili) kullanılarak geliştirilmiştir.

Fortibase, birçok görüntü tanıma yazılımı geliştirmiş uzman bir firmadır ve görüntü tanıma alanındaki tecrübesini kullanarak 2001 yılından itibaren FortiVision platformunu geliştirmeye başlamıştır. Platform sürekli geliştirme döngüsü ile araştırma ve geliştirme sonuçlarına dayanarak yenilenmekte ve platformun başarımı artırılmaktadır. Fortibase müşterileri sürekli geliştirme döngüsünün doğal ve ayrılmaz bir parçasını oluşturarak ürünlerimizin kalitesini artırmakta bizimle beraber çalışmaktadırlar.

FortiVision görüntü tanıma yazılımlarında ve görüntü tanıma içeren birçok değişik uygulamanın bir parçası olarak kullanılmaktadır. Görüntü tanıma yazılımlarının büyük bir bölümünü oluşturabildiği gibi değişik projelerde görüntü tanıma ara proseslerini sağlamak için de kullanılmaktadır.

FortiVision birçok özellik sunan modern bir platformdur. Endüstriyel ve saha uygulamaları çok yoğun talepler içerir ve birçok yazılımı ve sistemi zorlar. Laboratuar ortamında test edilmiş ve tatmin edici sonuçlar sunmuş birçok sistem saha ortamının zorlayıcı sınır koşullarında ve görece az kontrollü ortamlarda kararsız davranma eğilimi göstermektedir. FortiVision saha koşullarında sayısız kez kendini kanıtlamış ve yoğun ve zorlayıcı taleplere cevap vermiş bir platformdur: Çok hızlı çalışır, performanslıdır ve yüksek başarım sunar. Tüm mevcut özelliklerinin yanısıra destek verdiği uygulamaların ölçeklenebilir olmasını sağlar. İhtiyaçlarınız değişirse FortiVision kullanan uygulamalar ihtiyaçlarınıza her zaman cevap vermeye hazır olurlar.

FortiVision birçok fayda sağlar. Güvenilir ve denenmiş bir platform olduğu için risk içermez, üzerinde geliştirilen uygulamalar veya özel projelerin maliyeti daha düşük olur. FortiVision sürekli aynı işlerin tekrarlanmasını önlediği için proje sürelerini kısaltır. Platform yenilendikçe ve performansında iyileştirmeler oldukça, platformu kullanan uygulamalar da bu iyileştirmelerden yararlanır. Fortibase, görüntü tanıma araştırma ve geliştirme çalışmalarından elde ettiği sonuçları platforma uygulamaktadır.

Sonuç olarak görüntü tanıma uygulamalarında uzmanlaşmış olan Fortibase tarafından üretilen FortiVision platformu birçok özellik sunar. Bu özellikler, platform üzerinde geliştirilen uygulamalarda faydaya dönüşür. Fortibase müşterilerine kaliteli, uygun maliyetli, ölçeklenebilir ve düşük riskli proje ve uygulamalar sunabilmek için FortiVision platformunu geliştirmiştir.