FortiWeb

Home » Platformlar » FortiWeb

FortiWeb Web Tabanlı Hizmetler Platformu

FortiWeb, iş yönetimi ve görüntü tanıma uygulamalarını web ile birleştiren platformdur. Fortibase tarafından mevcut web teknolojilerinin üzerine yüksek katma değerli özellikler katarak inşa edilmiştir. Platform altyapısı tamamen Internet hedeflenerek oluşturulmuştur. Ölçeklenebilir ve modern web teknolojilerini barındırır.

FortiWeb, uygulamalara web tabanlı işlevler kazandırmak için kullanılan ortak mimariyi ve kodları oluşturan bir platformdur. Fortibase tarafından mevcut olan teknolojilerin üzerine inşa edilmiştir. Eklenen özellikler genel web altyapısı ve görüntü tanıma uygulamaları için yüksek katma değer içermektedir. Web tabalı uygulama geliştrirken proje süresini ve riski düşürmek için dizayn edilmiştir.

FortiWeb, Fortibase’in yoğun trafiği kaldıracak ve Internet ortamında yüksek verimle çalışacak bir platform için gerekli altyapı arayışı üzerine oluşturulmuştur. Bu nedenle mevcut masaüstü teknolojilerini Internet’e uyarlamak yerine, sıfırdan Internet altyapısına uygun şekilde tasarlanmıştır. İşletim sistemleri, veri tabanı yönetim sistemleri, web sunucuları ve uygulama altyapıları birbiriyle uyumlu olacak şekilde bir araya getirilerek FortiWeb platformunu oluştururlar.

FortiWeb ihtiyaçlara göre ölçeklenebilir bir platformdur. Dağıtık sistemlerde değişen ihtiyaçlara konvansiyonel masaüstü sistemlere göre daha çabuk cevap verebilir. İhtiyaçlar değiştikçe, değişen ihtiyaçlara uyum sağlayacak şekilde uygulamalar sağlar. Veriye her yerden erişilmesinin çok önemli olduğu uygulamalar için tam çözüm sunar. FortiWeb, Fortibase’in tüm görüntü tanıma yazılımları ile uyumludur. Ölçeklenebilir olması sayesinde üçüncü parti sistemlerle de çalışabilir. Platform değişik üreticiler tarafından sağlanan ticari ve açık kaynak kodlu bir çok veri tabanı yönetim sistemini destekler.

Sonuç olarak, Fortibase tarafından geliştirilmiş FortiWeb iş yönetimi ve görüntü tanıma yazılımlarına ve veriye coğrafi engeller olmadan kolayca erişilmesini sağlayan çok çeşitli entegrasyon özellikleri ve ölçeklenebilirlik sunan bir platformdur.