Haberler

Home » Haberler

Platasis Web Sitesi Açıldı

Türkiye’nin ilk plaka tanıma ve okuma sistemi olan ve gelişmiş otopark yönetim özelliklerini bünyesinde barındıran Platasis’in web sitesi yenilendi. www.platasis.com adresinden ulaşılabilen Platasis web sitesinde, ürün özellikleri, referanslar, paketler gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.


Read more

Salopi Mobil iPhone ve iPad

Salopi satış otomasyonunun iPhone ve iPad üzerinde çalışan native uygulması yayınlandı. Verilerinize yolda bağlantınız olmasa dahi erişebilirsiniz.


Read more

Kazakistan’ın en büyük alışveriş merkezi, otoparkını Platasis ile yönetiyor

100.000 m2 alanla Kazakistan’ın en büyük alışveriş merkezi “Khan Shatyry” (Han Çadırı) alışveriş merkezi otopark yönetimi için Platasis Plaka Tanıma ve Okuma Sistemi’ni tercih etti.


Read more

KGYS’lerde (MOBESE) Platasis Plaka Tanıma ve Okuma Sistemi Başarısı

Türkiye’nin güvenliği için yurdun dört bir yanında başlayan KGYS (MOBESE) projelerinin plaka tanıma ve trafik suçlarını tespit etme konularındaki üstlenicisi Fortibase, Platasis Plaka Tanıma Sistemi ile başarılarına yenilerini ekliyor.


Read more

En Büyük 500 Bilişim Şirketi

Fortibase, bilişim sektörünün aynası ve tek referansı olan İlk 500 Bilişim Şirketi araştırmasında Türkiye’nin en büyük 500 bilişim şirketi arasında yer alan firmalara hizmet vermektedir.


Read more

Platasis Plaka Tanıma Sistemi Kırıkkale Mobese’de

Kırıkkale şehrinde emniyet ve güvenliği sağlamaya yönelik başlatılan KGYS (MOBESE) projesi tamamlandı. Şehrin giriş çıkış ve iç noktalarına kurulan sistemler ile şehrin 24 saat izlenerek suç oranının azalması öngörülüyor.


Read more

Uşak Ücretli Otoparkı’na Platasis Ticari Otopark

Uşak Ücretli Otoparkı karlılığını artırmak, denetim ve konforlu park imkanı sağlamak için Platasis Plaka Tanıma ve Okuma Ticari Otopark kullanmaya başladı.


Read more

Bodrum KGYS’ye Platasis Plaka Tanıma & Okuma Sistemi

Her türlü zor çevresel ortamdaki başarılı performansı ile Platasis Plaka Tanıma & Okuma Sistemi’ni Bodrum KGYS’de tercih edildi.


Read more

Platasis Site Otopark Nurol Plaza’da

Nurol Plaza otopark otomasyonunu ve güvenliğini Platasis Site Otopark ile sağlıyor. Böylece hem çalışanlar rahat ediyor hem de güvende oluyor.


Read more

Antalya KGYS (Mobese) de Platasis Dedi

Şimdiye kadar Türkiye’de yapılan en büyük KGYS (Mobese) projesine ev sahipliği yapan Antalya ilinde de Platasis Plaka Tanıma Sistemi kullanılıyor.


Read more

Aselsan Antalya KGYS’de (MOBESE) Platasis Plaka Tanıma Sistemi’ni Tercih Etti

Fortibase’in ürettiği Platasis Plaka Tanıma Sistemi başarılı performansı ve kalitesiyle Antalya Mobese için Aselsan’ın tercihi oldu.


Read more