Ücretli Yol ve Otoyol İşletimi

Home » Plaka Tanıma & Okuma: Platasis Cadde & Otoyol » Ücretli Yol ve Otoyol İşletimi

ucretli_otoyol

Platasis Plaka Tanıma & Okuma Sistemi ücret tahsil etmek için aracı plaka okuma yöntemi ile plakasına bakarak tanır. Araçlara manyetik, radyo sinyalli cihazlar takılmasına gerek kalmaz.

Platasis bir çok tahsilat sistemiyle uyumludur. Her türlü banka, mobil ödeme türünü destekler. İşletmecinin kendisinden hizmet alanlara bir çok ödeme seçeneği sunabilmesini sağlar.

Platasis Plaka Tanıma Sistemi çok yüksek araç hızlarında okuma yapabilir. Ödeme noktalarından kaynaklanan trafik sıkışıklığının önüne geçer. Sürücüler ücretli yol giriş ve çıkışlarından, yaklaşmakta oldukları hızlarla geçebilirler. Platasis Plaka Okuma Sistemi sayesinde geçiş noktalarında hem trafik hızlanmış olur hem de sürücülerin dikkatini dağıtan bir durum oluşmadığı için güvenlik artmış olur.

Sürücülerin kart ve cihaz kaybetme sorunları olmadığı için işletmeci stok bulundurmak zorunda kalmaz. Platasis Plaka Tanıma Sistemi işletmeciyi geri aldığı atıl cihazlardan kaynaklanan giderlerden korur. Platasis Plaka Tanıma Sistemi, manyetik ve radyo sinyalli cihazlardan çok daha yüksek okuma başarısına sahiptir. Hatalı okumaları düzeltmek için gerekli personel sayısı daha az olduğu için personel giderlerinde tasarruf sağlar.

Platasis Plaka Tanıma Sistemi mevcut otomatik tahsilat sistemleri arasında en gelişmiş teknolojiyi sunar.