Site ve Özel Otopark Yönetim Sistemi

Home » Plaka Tanıma & Okuma: Platasis Site Otopark » Site ve Özel Otopark Yönetim Sistemi

Site Yönetimi

Site yönetimi için gider ve hizmet kalitesi arasındaki dengeyi kurmak yorucu bir iştir.

Site ve Özel Otopark Yönetim Sistemi

Özel sitelerin otoparkları gibi gelir getirmeyen otoparkların yönetimi kendilerine özgü durumlar içerir. Yönetimleri, denetimleri, güvenlikleri önemle üzerinde durulması gereken noktalardır. Bu noktaların hepsi önemli gider kaynağı olabilir veya tasarruf etmek isterken site sakinleri açısından sıkıntı yaratabilir. Farklı öncelikleri olan site sakinleri farklı derecelerde hizmet isteyebilirler. Platasis Plaka Tanıma Sistemi bu sorunların hepsini çözümlemektedir.

Site yönetimi için gider ve hizmet kalitesi arasındaki dengeyi kurmak yorucu bir iştir. Özellikle site yönetiminin profesyonel olarak ücretli yöneticiler olmadığı sitelerde yöneticiler kısıtlı zamanlarının bir kısmını sürekli olarak bu konuya harcamak durumunda kalabilirler.

Platasis Plaka Tanıma Sistemi tüm bu sorunlara çare olarak sınırlı maliyetle yüksek hizmet kalitesi sunar. Giren ve çıkan araçları plaka okuma ile tespit ederek gelişmiş bir denetleme ve ayrıntılı bir raporlama sağlar. Platasis Plaka Tanıma Sistemi yönetimin koyduğu tüm kurallara harfiyen uyulmasını sağlarken, kural ihallerini de ayrıntılı olarak incelenmesi için yönetime raporlar. İnsan hatasından kaynaklanan sorunları minimuma indirir. Hırsız koruma sistemi ile araçların çalınmasını zorlaştırır.

Platasis Plaka Tanıma Sistemi araçları plaka okuma ile tanıdığı için kumanda veya kart gibi cihazlara ihtiyaç duymaz. Sürekli sorun çıkaran, kaybolan ve düzenli bir gider olan bu sistemlerin dertlerinden kurtarır ve bu cihazlardan kaynaklanan giderleri sıfırlar. Site sakinlerinden bu cihazların ücretini tahsil etmek gerekmediği için yönetime de kolaylık sağlar.

Platasis Plaka Tanıma Sistemi ile site yönetimi hangi araçların otoparka giriş izni olduğunu belirleyerek siteye giriş çıkışları otomatik hale getirir ve izinsiz araç girmesini önler. Misafir araç girişleri için de bir çok özellik sunan sistem misafir araçları detaylı olarak raporlayarak yönetimin işini kolaylaştırır. Site sakinleri ve misafirler giriş ve çıkışta hiç zaman kaybetmeden hızlı geçiş yapabilirler.

Platasis Plaka Tanıma Sistemi güvenlik personeline yaklaşmakta olan araç hakkında detaylı bilgi sunarak yardımcı olur. Otomatik fotoğraf ve video kayıt özelliği ile daha sonra güvenlikle ilgili durumlar incelenebilir.

Platsis marka değeri yüksek bir plaka tanıma sistemidir. Binlerce çalışanı olan firmalardan, askeri uygulamalara ve emniyet güçlerine kadar Türkiye çapında bir çok yüksek güvelik gerektiren noktada kullanılmaktadır. Bu nedenle bir çok sitede herhangi bir plaka tanıma sistemi yerine Platasis tercih edilmektedir. Günümüzün modern siteleri yüksek marka değeri ile Platasis’i sitelerinin pazarlamasında prestij kaynağı olarak sunmaktadır.